Projekt sauny

Sauna, a w zasadzie kabiny sauny, to obecnie coraz popularniejsze urządzenie, które w ramach indywidualnego projektu pragnie mieć coraz więcej ludzi. Zanim przejdziemy dalej, warto podkreślić, że relaks i odprężenie po długim seansie w saunie, to nie tylko poprawa nastroju, ale także wiele korzyści zdrowotnych. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób pragnie posiadać własną saunę zarówno na świeżym powietrzu czy we własnym domu. Jednak budowa sauny wymaga fachowej wiedzy, aby możliwe było bezpieczne na jakimkolwiek polu eksploatacji jej codzienne użytkowanie. Wybierając firmę, która wykona projekt sauny, warto mieć na uwadze, że różni producenci saun oferują bardzo różny zakres wyposażenia ich wnętrz.

Projekt sauny.
Projekt sauny mazowieckie Warszawa.

Projekt sauny mazowieckie – Warszawa

Budowa sauny to niewątpliwie jeden z projektów, do którego należy się odpowiednio przygotować, a przede wszystkim posiadać specjalistyczną wiedzą, w jaki sposób zbudować saunę. Jesteśmy firmą, która jest jednym z wiodących producentów saun domowych. Na co dzień nasi fachowcy wykonują projekty tj. sauna ogrodowa, sauna domowa, a także bardziej specjalistyczne projekty przy saunach parowo ziołowych. Jeżeli pragniesz mieć saunę na zewnątrz domu, to także pomożemy Ci zrealizować taki projekt w bezpiecznej odległości od domu.

W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego też różne warunki panujące w naszych saunach nie przyczyniają się do odkształcania materiałów, z jakich są one wykonane. Zarówno projekt jak i serwisy budowa sauny są darmowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego zarówno sauna zewnętrzna, jak i sauna wewnątrz wraz z piecami najwyższej jakości drewnem będzie unikatowa przy każdym zleceniu. Z kolei wentylacja i oświetlenie, tak samo ścian, jak i podłogi będzie wykonane zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Budowa Sauny – Zleć nam budowę sauny

Naszym zadaniem w aspekcie budowy sauny przede wszystkim jest jej odpowiednie skonfigurowanie. Jednak przed tym dokonujemy pomiarów, w ramach których zbieramy informacje, jakie ma być wielkość saun, wymiary sauny. Wszystko to aby wielkość sauny była dostosowana do wymiarów pomieszczenia, w jakim ma się znajdować, bądź przestrzeni na zewnątrz jaką ma zajmować.

 

Projekt budowy sauny na wymiar

Niezależnie od tego czy mamy budować saunę suchą, czy też jakiejkolwiek formie innej, zawsze dokonujemy bardzo precyzyjnych pomiarów wielkości sauny. To od Państwa zależy jak konkretnie wizualnie, będzie wyglądała sauna. O wszelkich wizualnych aspektach tj. kabina sauny, a także kratki na podłodze sauny i inne elementy wyposażenia spoczywają w Państwa gestii. Co więcej, w naszych projektach zapewniamy automatyczną regulację wilgotności sauny, co nie jest dostępne w standardowych wersjach, gdzie polewając kamienie wodą, z pewnością nie osiągnie się zamierzonego efektu.

Projekt saun mazowieckie.
Montaż sauny Warszawa mazowieckie.

Popularna sauna fińska z naturalnego drewna

Sauna fińska to tradycyjna sauna sucha, która wywodzi się z bardzo bogatej tradycji kulturowej Skandynawii. Należy pamiętać, że to właśnie finom zawdzięcza się, idę sauny suchej, którzy dostrzegli w kąpieli ciepło-zimnej doskonałą metodą na utrzymanie doskonałej higieny ciała. W naszej firmie wykonujemy projekty tj. sauna fińska, w której znajduje się zarówno świerk skandynawski, jak i piec do sauny pozwalający na uzyskanie temperatury do 120°C. Z kolei wilgotność powietrza jest stosunkowo niska, ponieważ mieści się w graniach do 30%. Dlatego zawsze rekomendujemy natrysk, który musi znajdować się blisko w ramach schładzania ciała. Warto jednak pamiętać, że sauna domowa to obecnie idealne rozwiązanie w takim pomieszczeniu jak łazienka. Dlatego montaż sauny warto planować jeszcze na etapie projektowania domu.

Montaż sauny Warszawa – województwo mazowieckie

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na bezpośredni kontakt z klientem, a także wysokiej jakości rozwiązania. Dlatego drewno, które wykorzystujemy, aby stworzyć saunę, zawsze jest najwyższej jakości. Instalowana przez nas sauna zarówno w ogrodzie, jak i łazience zawsze wykonywana jest zgodnie z oczekiwaniami klientów. Każda sauna, która wykonana jest przez naszą firmę, charakteryzuje się unikalnością, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu. Z kolei nasza działalność opiera się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze, co w praktyce polega na:

Doradzaniu i konsultowaniu najlepszych rozwiązań
Przygotowaniu profesjonalnego projektu
Realizacji, montażu sauny w pomieszczeniu.
Dzięki naszemu doświadczeniu krok po kroku zrealizujemy projekt sauny, który przez długi czas pozwoli się zrelaksować, np. po ciężkim dniu w pracy.

Sauna z montażem mazowieckie

Montaż sauny wykonywany przez naszą firmę dostosowany jest do wymagań i oczekiwań klientów. Dlatego dostosowanie wnętrza sauny, tj. szerokości i koloru ścian, oświetlenia, rodzaju drewna, kształtu ławki, rodzaju pieca zależy od klienta. Nasz sklep online pozwoli Ci na wybór wielu gotowych projektów. Jednak w przypadku, kiedy pomieszczenie, w którym ma znajdować się sauna, jest dość nietypowe, to dokonujemy pomiarów i wykonujemy indywidualny projekt na życzenie klienta.

ROBI SAUNY

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i będziemy mogli wspólnie realizować projekty Waszych marzeń.

Nasze Biuro

Radzanów 9b

26-807 Radzanów
woj.mazowieckie

kontakt.robisauny@op.pl

NIP: 7981108254

Robi Sauny. Wszelkie prawa zastrzeżone.