Regularne korzystanie z sauny to sposób na relaks, zdrowie, urodę i wysoką odporność. Nie bez powodu cieszą się one niemalejącą popularnością – zarówno w miejscach użytku publicznego (SPA, baseny, siłownie), jak i w domach prywatnych. Coraz częściej możemy spotkać je nawet w mieszkaniach. To opcja dla osób, które lubią ciepło i zdrowy styl życia. Na co należy zwracać uwagę decydując się na montaż sauny?

projektowanie i montaż saun

Warszawa – sauny dla świadomych klientów

Sauny mogą być zaprojektowane specjalnie do montażu w domu, a wśród nich dużą popularnością cieszą się łaźnie parowe i sauny fińskie. Wystarczą 2 seanse tygodniowo, aby zauważyć poprawę zdrowia i samopoczucia. Dużą zaletą jest całodobowy dostęp do sauny – posiadamy własną strefę relaksu, z której możemy korzystać nie wychodząc z domu. To najlepsze rozwiązania dla osób, cenią sobie oszczędność czasu lub nie chcą dzielić sauny z innymi. 

W ofercie firmy dostępne są również sauny na podczerwień, czyli infrared. Warto mieć ją w swoim domu, ponieważ wilgotność powietrza nie przekracza 25%, a temperatura wynosi max. 60 stopni C. Dzięki temu sprawdzi się w niemal wszystkich pomieszczeniach. Ponadto mogą z niej korzystać także dzieci czy osoby starsze (w przeciwieństwie do innych saun). Przedsiębiorca lub klient indywidualny wybierający saunę powinien jednak przestrzegać kilku wskazówek.

Postaw na wysoką jakość tworzywa

W saunie fińskiej podstawą jest drewniana konstrukcja. Mając na uwadze fakt, że niejednokrotnie drewno będzie narażone na działanie wysokiej temperatury i wilgotności, powinno być wytrzymałe i odporne na działanie takich czynników. Błędem będzie oszczędzanie na elementach drewnianych lub wybieranie tych gorszej jakości. Taka decyzja sprawi, że żywotność sauny będzie znacznie krótsza. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, do budowy saun sięgamy jedynie po zestaw sprawdzonych materiałów. Stosujemy np. wysokiej jakości jodłę kanadyjską lub świerk skandynawski.

Chcesz wzbogacić swój ogród o saunę? Znajdź firmę, która posiada taką ofertę. Budowa saun ogrodowych przebiega nieco inaczej, można zastosować przy tym inne piece, np. palone drewnem. 

Wybieraj jedynie sprawdzone firmy

Chcąc posiadać saunę pierwszym krokiem jest znalezienie firmy, która kompleksowo zajmie się tematem. Unikajmy osobnego kupowania sauny, a następnie wynajmowania specjalistów, którzy podejmą się zlecenia montażu. ROBI-SAUNY specjalizuje się produkcji saun, ich sprzedażą, dostawą oraz montażem. W bogatej ofercie usług znajduje się także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Projekt sauny oraz zastosowane do jej budowy materiały to główne elementy wpływające na wytrzymałość całości i komfort użytkowania. Wybierzmy więc doświadczonych specjalistów posiadających w swojej ofercie kompleksowe usługi. Pomożemy Ci dobrać wszystkie niezbędne akcesoria, np. generatory pary do łaźni parowych. 

Dużą zaletą jest działanie na terenie całej Polski. Nie ograniczaj się jedynie do firm w Twojej okolicy. Sauna sucha, sauna fińska, łaźnie parowe a może kabiny infrared? Zadzwoń do wybranej firmy, a pracownicy z pewnością doradzą w wyborze. Podstawą jest dbanie o partnerów biznesowych. 

Montaż sauny – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Usługi wybranej firmy powinny być nie tylko kompleksowe. Podczas przeglądania oferty unikaj tych sklepów, z którymi masz słaby kontakt lub o których przeczytałeś złe opinie. Zarówno sauny na podczerwień, jak i sauny fińskie czy parowe wymagają odpowiedniego podejścia. Zamówienie powinno przebiegać sprawnie, nie wyłączając fachowego doradztwa. Szybka realizacja zamówienia dla klientów na terenie całego kraju oraz bardzo dobry kontakt będą dodatkowymi zaletami.