sauny finskie warszawa – mazowieckie

Sauny fińskie to urządzenia, które wywodzą się w bardzo bogatej tradycji kulturowej Finlandii. W naszej ofercie dostępne są także sauny fińskie, które stanowią jeden z rodzajów saun suchych, zalecanych dla zmęczonego organizmu w ramach poprawy zdrowia. Mieszkańcy Finlandii doskonale zdają sobie sprawę, że korzystanie z sauny fińskiej doskonale pobudza organizm, usprawnia krążenie krwi, odpręża, oczyszcza ciało z toksyn, a także pozwala odpocząć, dając każdemu możliwość pełnego relaksu.

Niezależnie od pomieszczenia, tradycyjna sauna fińska projektowana jest przez nas od podstaw w zależności od oczekiwań klienta. Z uwagi, że zajmujemy się produkcją saun, to nasze produkty parowe charakteryzują się trwałością, innowacyjnością (kabiny na podczerwień) oraz estetycznym wyglądem. Sauny fińskie to coraz bardziej popularne rozwiązanie, dlatego do wykonania trwałych i ciekawych projektów potrzebne jest doświadczenie, które posiadają nasi specjaliści. Na terenie warszawy z powodzeniem realizujemy projekty na wymiar, gdzie wykorzystujemy wyłącznie drewno najwyższej jakości.

Sauny fińskie Warszawa.
Sauny fińskie mazowieckie

Sauny fińskie mazowieckie – gorąca terapia dla twojego ciała

W klasycznej saunie fińskiej panuje bardzo wysoka temperatura, która dochodzi, nawet do 120°C. Z kolei wilgotność powietrza nie przekracza zawartości 30%. Saunę fińską można potraktować niczym kąpiel cieplną, która poprawi zdrowie ciała, jak i duszy. Takie warunki zdecydowanie kojącą działają na organizm człowieka. Zastosowane przez nas piece, które są opalane drewnem, podniosą poziom relaksu, a liczba miejsc w kabinie dostosowana zostanie do potrzeb klienta. Wszystkie budowane przez nas sauny parowe w domu czy ogrodzie, to produkty, które cieszą się popularnością i zaufaniem klientów. Wszędzie tam, gdzie to możliwe korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, aby budowane przez nas sauny fińskie były najlepszą wizytówką naszej firmy. Wysoka temperatura w saunie fińskiej doskonale wpływa na ciało, a finalnie zdrowie człowieka.

Do budowy saun używamy najlepszej jakości drewna

Sauny fińskie, które są dostępne w naszym sklepie, pozwolą idealnie zagospodarować każde pomieszczenie. Jeżeli nie masz konta to i tak możesz przeglądać wszystkie dostępne kategorie w sklepie i zdecydować jakie produkty Cię interesują spośród wielu ciekawych ofert. Do budowy stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiałów m.in. świerk skandynawski bądź jodłę kanadyjską. Budowa saun w naszej firmie zawsze dostosowana jest do państwa potrzeb, gdzie począwszy od tego jak ma wyglądać kabina i piec, po wyposażenie sauny decydują państwo we własnym zakresie. Z kolei budowa sauny w ogrodzie czy też konkretnym pomieszczeniu w domu zawsze dostosowana jest do specyfiki pomieszczenia, aby była jak najbardziej funkcjonalna.

Sauny fińskie.
Sauna fińska w Warszawie.

Sauna infrared czy sauna fińska? Poznaj plusy sauny fińskiej i infrared

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w produkcji saun fińskich oraz infrared. Niemniej należy zaznaczyć, że tradycyjna sauna fińska różni się od sauny infrared w zakresie zalet i korzyści. Tym samym największe korzyści z korzystania z sauny fińskiej to:

 

 • poprawa stanu cery i skóry,
 • odblokowanie gruczołów łojowych,
 • odżywienie i oczyszczenie skóry,
 • redukcja stresu
 • odprężenie ciała i organizmu.
 • Z kolei największe korzyści z korzystania z sauny infrared to:
 • pomoc w leczeniu bólów mięśni,
 • pomoc w leczeniu chorób stawów i zaburzeń krążenia,
 • istotne łagodzenie bólów stawów i pleców,
 • niweluje objawy zmęczenia i stresu,
 • zmniejsza napięcie nerwowe,
 • poprawia samopoczucie,
 • działa antydepresyjnie.

Zarówno jedna jak i druga sauna posiada wiele korzyści. Wybór odpowiedniego rodzaju sauny to już kwestia indywidualnych preferencji. Niemniej sauna fińska to idealny zabieg dla wszystkich szukających odprężenia i odpoczynku. Nasza firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem różnych rodzajów saun, dlatego też każdy klient może zlecić nam swój indywidualny projekt, który dla niego wykonamy. Działamy w całej Polsce, a każda z osób, która pragnie mieć nowoczesną, a zarazem działającą leczniczo saunę może złożyć u nas zamówienie. Nie czekaj. Zadzwoń, a my zajmujemy się resztą. Zapraszamy na udane zakupy!

Temperatura w saunie fińskiej oraz wilgotność powietrza

 

Sauna to jedno ze szczególnych miejsc, które potrafi mieć iście zbawienny wpływ, zarówno na ciało, jak i duszę. Z kolei regularne korzystanie z sauny pozytywnie wpływa na wydolność serca, ukrwienie ciała czy regulację ciśnienia. Nic zatem dziwnego, że między innymi sauny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością. Jako producent saun fińskich posiadamy w ofercie różne rodzaje saun, które w zależności od potrzeb różnią się od siebie warunkami, jakie w nich panują. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie!

Jednak jeżeli mamy różne rodzaje saun, to oczywiste jest, że również temperatury, jakie w nich panują, także są różne. Zgodnie ze specyfikacją każda sauna posiada inne temperatury i wilgotność powietrza, które prezentują się następująco:

 • Sauna mokra ? temperatura powietrza: 50-65 °C, wilgotność – 20-30%

 • Sauna fińska ? temperatura powietrza: 60-110 °C, wilgotność – 5-15%

 • Sauna parowa ? temperatura powietrza: 45-55 °C, wilgotność: 40-100%.

Wybór konkretnego rodzaju sauny zależy od indywidualnych preferencji. Jednak jako producent saun fińskich polecamy skorzystanie z tego rodzaju, który z pewnością poprawi krążenie oraz oczyści ciało i duszę.

ROBI SAUNY

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i będziemy mogli wspólnie realizować projekty Waszych marzeń.

Nasze Biuro

Radzanów 9b

26-807 Radzanów
woj.mazowieckie

kontakt.robisauny@op.pl

NIP: 7981108254

Robi Sauny. Wszelkie prawa zastrzeżone.