Sauny

Nasze sauny

Sauna to wielka przyjemność i niezwykły rytuał zapewniający doskonały relaks dla ciała i ducha. Stosowanie sauny to jeden z najważniejszych czynników profilaktyki prozdrowotnej i odnowy biologicznej. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie.

Sauna fińska

Kąpiel w saunie fińskiej, zwanej także sauną suchą, charakteryzuje się wysoką temperaturą i niską wilgotnością powietrza. Powinna trwać od kilku do kilkunastu minut. Cykl rozgrzewania i ochładzania ciała w saunie powinno powtarzać się dwu- lub trzykrotnie, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Nieodłącznym elementem zażywania kąpieli w saunie jest odpoczynek. Powinien on trwać ok. 30 minut.

Sauna infrared

Sesja w saunie infrared odbywa się w temperaturze niższej, niż w saunie fińskiej. Jest to maksymalnie 60°C, możemy więc przebywać w niej nawet do 30 minut. Nasze ciało nagrzewane jest przez promienie podczerwone. Podczas jednej sesji spalamy ok. 900 kalorii (ok. 10 km biegu).
ROBI SAUNY

Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca i będziemy mogli wspólnie realizować projekty Waszych marzeń.

Nasze Biuro

Radzanów 9b

26-807 Radzanów
woj.mazowieckie

kontakt.robisauny@op.pl

NIP: 7981108254

Robi Sauny. Wszelkie prawa zastrzeżone.